שמלות ערב במידות גדולות

 

אחד הפרוייקטים החשובים בהפקת אירוע, הוא בחירת שמלת כלה, ושמלת ערב.

במאמר זה, נתמקד בבחירת שמלת ערב.

בבואנו לבחור שמלת ערב, אנו ניקח בחשבון, מספר פרמטרים, כמו ערך השמלה, כלומר עד איזה סכום נשקיע בשמלת הערב, האם המידה הנוכחית שלי תהיה גם בזמן האירוע, ולכן צריך לבחור שמלה שתהיה מתאימה למידה שלי,

האם נחפש דווקא, שמלות ערב במידות גדולות, או נלך לסטודיו של שמלות ערב  ושם נבחר, או שנלך למעצבת שמלות ערב שתעצב ותתפור שמלה בדיוק בשבילי, האם השמלה הולכת להיות, שמלה חד פעמית, או שאלבש אותה גם אחרי האירוע.

איפה אני אחפש שמלות ערב, בעיר מגורי, או שכדאי לחפש בעיר גדולה, לדוגמה, שמלות ערב בתל אביב, או שאחפש ב גוגל,  שמלות ערב במרכז וכך אקבל עוד רעיונות.

לאחר כל השאלות הקשות האלה, צריך להתחיל במלאכת החיפוש וקבלת ההחלטות, כאשר ידוע שאם מחפשים דווקא שמלות ערב במידות גדולות, יש מעצבות שמתמחות בעיצוב שמלות כאלה, וידוע שלא כל מעצבת שמלות ערב יכולה להגיע לתוצאות  טובות מאד ואופטימליות בעיצוב שמלות ערב במידות גדולות.

 

גם במחירים בין שמלות ערב לשמלות ערב במידות גדולות יש הבדלים מסוימים כאשר שמלות ערב במידות גדולות, יקרות משמלות ערב במידות סטנדרטיות, ולו רק בגלל שבשמלות ערב במידות גדולות יש יותר בד, וגם העיצוב של שמלות ערב במידות גדולות, הוא שונה מהרגיל.

053-9345054​